Rotaract, Halloween party 10.28.

Idézet Haraszti Dóri, Rotaract elnökünk bejegyzését:
” Nagyon jó érzéssel tölt el, hogy ennyi pozitív visszajelzést kaptam a buliról, amit a Rotaract Club Győr elnökeként szerveztem! ?
Ezelőtt soha nem csináltam ilyet, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fog sikerülni! ??
Szeretném megköszönni mindenki munkáját, akik nélkül ez nem jöhetett volna létre! ?
Guth József, Ráthonyi Kincső  köszi a sok-sok segítséget, és szervezkedést! ❤️
Köszönöm a fellépést a ZeroDay zenekarnak, Kercza Szabolcsnak és Gábor Cittáró Gábornak, illetve a hang és fény technika biztosítását Pongrácz Bálintnak és Faragó Martinnak! ❤️ Hatalmas bulit csaptatok srácok!?
Külön köszönet Takács László Attila – nak, és a Rotary Club Győr – nek a támogatásért! ?
Olyan büszke vagyok mindenkire!!! ?
Megjegyzés:
külön köszönjük, hogy a jelenlegi országos Rotaract Kormányzó, Lakatos Dániel és a korábbi Kormányzó, Nemes Hajnalka is megtisztelte jelenlétével az eseményt. Dani Debrecenből, Hajni Szekszádról jött el hozzánk.