A Rotary segít a koronavírus elleni küzdelemben

Örömmel osztjuk meg Kézdi László Kormányzó Úr facebook bejegyzését.

53 hazai Rotary Klub felajánlásának köszönhetően 5 MFt adományt utaltunk át az Uzsoki Utcai Kórház részére. Adományunk segítségével a kórház néhány napon belül hozzájut az általuk megjelölt, koronavírus fertőzésben szenvedő emberek felépüléséhez nélkülözhetetlen eszközökhöz.
Aki gyorsan ad, kétszer ad – tartja a mondás, különösen igaz ez a most kiélezett helyzetben. Köszönet a kluboknak, hogy ilyen gyorsan cselekedhettünk! Rotary Connects the World!

Természetesen a Rotary Club Győr is hozzájárult az adományozáshoz.

Mi is betartjuk az előírásokat, így a szokásos keddi klubüléseink helyett a világhálón rendezzük meg azokat.
Folyamatosan nyomon követjük az eseményeket, keressük a megfelelő lehetőségeket a támogatások  eljuttatására. Továbbra is az a célunk, hogy az idei nyáron is megrendezzük a Fröccsnapokat.

#maradjotthon