17.alkalommal rendeztük meg a jótékonysági melegétel osztásunkat.
Külön köszönet Szabó Tibor, Baracskai Mária, Vajda Péter-Pedró pékség támogatóinknak.

Jótékonysági melegétel osztás

2020.02.18-án tartjuk meg rászoruló embertársaink javára jótékonysági melegétel osztásunkat.

Az esemény helyszíne a Hajléktalan személyek nappali ellátása központ

( Győr, Szarvas u. 26-30.)

Amennyiben Ön is szeretné tartós élelmiszerrel támogatni az eseményt, kérjük, hogy 2020.02.17-én 08,00-12,00 között

juttassa el nekünk adományát a következő címre:

Era-lak Ingatlaniroda

Győr, Mester u. 3.

Köszönjük

Köszönő levelet kaptunk

Mi, Rotarysok, önzetlenül segítjük a rászoruló embertársainkat.

A napokban kaptunk egy köszönő levelet az Anima Mentálhigiénés Egyesület vezetőjétől, melyben a 45 éve működő Szervezetük köszönetet mond a feléjük nyújtott anyagi támogatásunkért. További sok sikert kívánunk önzetlen munkájukhoz.

Vendégünk volt Markotányos Tivadar
A megyei kormányhivatalhoz tartozó Műszaki Engedélyezési, Fogyasztóvédelmi és Foglalkoztatási Főosztály vezetője volt a vendégünk, aki nagyon részletes, izgalmas előadást tartott nekünk munkaköréről, az alatta dolgozó osztályok tevékenységéről. Megismerhettük a jelenlegi szervezet előzményeit, az átalakulás okait. Beszélgettünk a munkavédelemről, a munkaügyi felügyelőségről, a gépkocsik vizsgáztatásáról. Tivadar elmesélte, hogy számára az egyik fontos terület, a veterán autók vizsgáztatása, nagyon örül neki, hogy azt már Győrben is el tudják végezni. Az est első részében hagyományosan meghallgattuk cserediákjaink beszámolóját, mi történt velük az elmúlt egy hétben, merre jártak. Jó volt hallani, hogy egyre jobban beszélik már nyelvünket.

Rotary bál 2020

Remek hangulatban telt bálunk. A fényképes beszámolót az eseményről a képgalériák menüpontban tudja megtekinteni.

Keresse facebook oldalunkat!

Kérjük, like-olja, ossza meg facebook oldalunkat!

Ide kattintva tudja elérni oldalunkat.