A korbbi vek hagyomnyaihoz hven az idei bli szezon is a Rotary Club Gy?r jtkonysgi bljval indult, melyre 2018 els? szombatjnak estjn a Hotel Konferencia dsztermben kerlhetett sor.

A patins nyitny lelkes szervez?i vltozatos bli programokkal kszltek, a klub tagjaival s vendgekkel egytt mintegy 100 f?t meghalad rendezvny sikernek rlhettek. A helyi mdibl kzismert Adorjn Andrea kivl hziasszonyknt vezette le az estt, melyen a Rotary Club Gy?r j tagjnak nneplyes avatsa mellett sor kerlhetett rtkes relikvik jtkonysgi rversre s jtkony cllal megrendezett tombolahzsra is. Az este sorn klasszikus gitr zenvel fellptek a Tritonus Guitar Trio 2015 fiatal tehetsgei, de Radics Gigi szemlyben sztrfellp?t is ksznthettek a blozk. Az est fnypontja minden ktsget kizran a cseredik programban rszt vev? hazai s klfldi tanulk fergeteges m?sora volt. Az este sznvonalt tovbb emelte, hogy a Rotary Club Gy?r nhny tagja nll m?vszi el?adssal is kszlt. A vendgek kivl hangulatban s vlogatott borok ksretben fogyaszthattk el az nnepi vacsort s termszetesen nem maradhatott el a bli hangulathoz tartoz zene, tnc s ktetlen szrakozs sem.

Az el?re meghirdetett jtkony cloknak megfelel?en a rendezvnyen sszegy?lt tmogatsokat a Rotary Club Gy?r az alaptvnya ltal nemzetkzi dikcsere program tmogatsra, erdlyi gyerekek Magyarorszgon trtn? tboroztatsra, gy?ri hajlktalanok tkeztetse s a Gift of Life program (szvrendellenessggel szletett gyerekek) tmogatsra kvnja fordtani.