2010. július 09. péntek, 15:36

Rotary Focigla 2010 Gy?rben - kpekkel

2010.07.07. 13:41

rtkelem a cikket!

A Rotary Club Gy?r szervezsben kerlt megrendezsre a 3. Rotary Focigla a Gyirmt SE stadion m?fves plyn.

"A rendezvny f?vdnke dr.Szabadfi rpd rend?r dandrtbornok, a Gy?r-Moson-Sopron megyei Rend?r-f?kapitnysg vezet?je. Az els?sgrt 16 amat?r csapat 2x10 perces jtkid?kben mrk?ztt egymssal. A hatron tlrl is rkeztek vendgek, Dunaszerdahelyr?l a Csallkz-Team.

Rotary Focigla 2010 Gy?rben. Fotk: Polgr Sndor.

A 6 f?s csapatok befizetett nevezsi djt a Rotary Club Gy?r teljes egszben jtkony clra fordtja. letment? kszlket, defibrilltort vsrolnak a gy?ri rend?rk rszre. A tavalyi bevtelb?l is ugyanilyen kszlket vettek, azt a gy?ri t?zoltk kaptk.

Valamennyi rsztvev?t finom ebddel s dt?vel vendgeltk meg. Kzel 100 kg kenyrb?l ksztettek zsros kenyeret lila hagymval. A mrk?zsek utn a t?zoltk oltsi gyakorlatot mutattak be egy rgi autn. A gyerekek gyessgi foglalkozson vehettek rszt.

A Rba Rotary Club vendgeknt kt ovifocis csapat is mrk?ztt egymssal. A focigln sszesen 432 glt rgtak. Els? lett a t?zoltk, msodik a rend?rk, harmadik pedig az Alcufer csapata. A gy?ztesek a nagy tapson kvl serleget, rmeket, borokat s nhny karton
srt is kaptak.

A legsportszer?bb csapat a Protekto-Rock Fair Play djat
kapott. A legjobb kapus a t?zoltknl vdte a hlt, mindssze 2 glt
kapott" - rta Tudstnk, Polgr Sndor.

Tovbbi kpek a www.rotarygyor.hu oldalon tallhat.