2010. március 27. szombat, 14:11

Mosonmagyarvron a Rotary vilgelnke

tudst
2010.03.26.

John Kenny Rotary Vilgelnk s felesge Magyarorszgra ltogatott.

A programjnak rszeknt ma Mosonmagyarvron az egyetemen tallkozott a rgi 9 Rotary klubjnak kpvisel?ivel s a Rotaractos fiatalokkal. Gy?r vrost az RC Rba, RC Gy?rjbart s az RC Gy?r kpviselte.

Kevesen tudjk, hogy a mindenkori Rotary Vilgelnk az ENSZ-ben llamf?ket megillet? szavazati jogokkal rendelkezik.

Mosonmagyarvron a Rotary vilgelnke

Fotk s szveg: Polgr Sndor

Rotary-vilgelnk a krhzban

tnapos ltogatsra rkezett Magyarorszgra felesgvel John Kenny, a Rotary International elnke. Pnteken Mosonmagyarvron a Karolina Krhzban a karitatv szervezet helyi klubja sszefogsval ltrehozott, a rgiban egyedlll fogyatkosok fogorvosi rendel?jt tekintette meg. A vilgelnk gratullt a helyi klub tevkenysghez, melyr?l  dr. Cska Imre jelenlegi s dr. Budahzy Gyrgy korbbi elnk szmolt be rszletesen (felvtelnkn). John Kenny ezt kvet?en az egyetemen a Rotaract helyi fiataljaival, majd a nyugat-magyarorszgi rgi klubjainak kpvisel?ivel beszlgetett. Dr. Cska Imre Paul Harris-djat vehetett t a vilgelnkt?l s dr. Cseri Mikls magyarorszgi kormnyztl.

kisalfold.hu