2009. november 26. csütörtök, 08:17

Ksznet a Republic koncertjrt

A Gy?ri Rotary Club szervezsben 8. alkalommal kerlt megrendezsre a jtkonysgi Republic koncert.

Az el?ads kicsit ksett, mert az egyttes felszerelst szllt kamion 2 rs dugba kerlt az autplyn a kd s a sok baleset miatt. De ez a hangulaton mit sem vltoztatott. A gy?ri s krnykbeli, valamint szlovkiai iskolkbl rkez? tbbszz f?s dikkrus ksrte az egyttest.

A Republic most nnepelte a 20. szletsnapjt, ezrt egy hatalmas tortval kedveskedtek a szervez?k. A Rotary ifjsgi szervezetnek tagjai a Rotaractos magyar amerikai s brazil cseredikjai is sokat segtettek a rendezsben s a jegyek rtkestsben.

A Rotary egyik f? clja, hogy segtsnk embertrsainkon, segtsk a rszorulkat.

Fotk: Fazekas barnabs fotriporter
A Brczi Gusztv Kollgium s Klnleges Gyermekotthon tanuli mr vek ta vendgeink a koncerteken.

T?lk kaptuk ezt a kszn? levelet:

Tisztelt Rotary Club!

Az lmny felejthetetlen amit gyermekeink a koncerten kaptak. Csak ltni kellett az arcokat, mosolyokat. Egy mozgssrlt kislnyunk, Laura, aki most esett t egy m?tten /csipet ptettek a halljratba a hallsa visszaszerzse rdekben/ szemmel lthatan rzkelte a zent /ez nagyon nagy eredmny!/, s kt rn keresztl "prgtt" hol a kocsijban, hol trden tncolva. sszessgben mgegyszer nagyon ksznjk a lehet?sget s a kpeket is.

Tovbbi j egszsget kvnunk munkjukhoz:
Brczi Iskola Kollgiuma nevben:

Tth Jzsefn