2009. november 12. csütörtök, 13:12

Szllodai t?zriad letmentssel - fotkkal

Tth Gyula
2009.11.09. 13:17

T?z miatt rtettk ki Gy?rben a Hotel Rbt htf?n.

Emel?kosrral hoztak le az tdik emeltr?l egy eszmletlen embert, akit defibrilltorral lesztett jj egy t?zolt. A gyakorlat jl sikerlt.
T?zriad kirtsi gyakorlatot hajtott vgre Gy?rben a Hotel Rba kollektvja, amelyet a t?zoltsg felgyelt htf?n.

Egyben az adomnyoznak, a Rotary Klub tagjainak bemutattk annak a defibrilltornak a hasznlatt, amelyet a Gy?ri T?zoltsg kapott az szervezett?l.

Galria! (Fotk: Berleff Andrs)

A gyakorlat sorn feltteleztk, hogy t?z ttt ki, amirt azonnal megkezdtk a hotel kirtst.

A t?zjelz? szirna hangjtl egy ember megijedt, rosszul lett. A t?zoltk emel?kosaras gpjrm?re szerelt hordgyon emeltk le az tdik emeltr?l. Az egyik t?zolt megllaptotta, hogy eszmletlen, ezrt defibrilltorral jjlesztette.