Folyt a (mű)vér: tragikus baleseteket szimuláltak Győrben
2011. október 13. csütörtök, 17:23

Folyt a (mű)vér: tragikus baleseteket szimuláltak Győrben

Tragikus baleset szimuláltak Győrben az Eszperantó út Tihanyi Árpád út és Mészáros Lőrinc út közötti szakaszon. Fotók, videó.kisalfold.hu - 2011.10.13. 15:06

A Rotary Club és Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata a területen az alkohol és drogfogyasztás veszélyeinek kihangsúlyozását szolgáló baleseti szimulációt tartott, amelynek célja: drámai eszközökkel rádöbbenteni a jogosítványuk megszerzése közelében álló fiatalokat az alkoholos és más tudatmódosító szerek hatása alatti vezetés beláthatatlan, nem ritkán tragikus következményeire.A Rotary a világ több országában mutat be hasonló szimulációs történeteket, Győr városa pedig kiemelt hangsúlyt fektet a prevencióra, a fiatal korosztályt megcélzó, figyelemfelkeltő kampányokra.