Rotary bál 2020

Remek hangulatban volt részük azoknak, kik részesei voltak az idei bálunknak.
Hagyományosan a Konferencia Hotelben tartottuk első idei nyilvános rendezvényünket, aminek bevételét a következő programjaink támogatására fordítottuk:

Nemzetközi diákcsere program

Kiemelten tehetséges gyermekek gondozása,

Speciális segítségnyújtás hajléktalan embertársainknak,

Erdélyi gyermekek magyarországi táboroztatása.

Az estet Agócs Judit konferálta, a bált Dr. Varga Gábor a klub soros elnöke nyitotta meg.

Németh Zsófia, a csallóközi Nádasdról érkezett és tett tanúbizonyságot nemzetének, nyelvének szeretetéről énekével. Megható volt hallani Őt.

Megcsodáltunk egy remek homokanimációs előadást a Rotary életéről Papp Norbert tolmácsolásában,

az El Paso tánciskola latin tánc bemutatója után miénk lett a táncparkett, indulhatott a felhőtlen szórakozás.

A finom vacsora elfogyasztása után megemlékeztünk a nemrég elhunyt Hurtik Imre barátunkról, majd bemutatkoztak cserediákjaink, illetve ünnepélyesen is  klubtaggá fogadtuk Takács Lászlót.

Az est sztárvendége Wolf Kati volt, akinek műsora után a jótékonysági licit és tombola következett, majd hajnalig tartó a tánc és jókedv.

A képeket Ondrejó József készítette, azokat az Ő szíves engedélyével tettük közzé. Köszönjük.