Székelyvarsági gyerekek táborozása Győrújbaráton
2008. július 16. szerda, 12:18

Varsági gyerekek győrben

Székelyvarsági általános iskolás gyerekek /8fő+2 tanár/  a győri Rotary Club támogatásával egy hetet töltöttek a győrújbaráti gyermektáborban. A szállás megszerzésében a Szabadhegyi Közoktatási Központ segített.  A gyerekek jól érezték magukat, sok foglalkozáson vettek részt, rengeteg élménnyel gazdagodtak. Bejárták győr nevezetességeit, meglátogatták az állatkertet és az élményfűrdőt. A belépőket a szolgáltatók ingyenesen bocsájtották a rendelkezésünkre. Elvittük őket hajózni, hiszen Győr a vizek városa. Jövőre is meg szeretnénk ismételni, még több kisdiákot hívnánk Győrbe. A táborozás teljes költségét, ebbe beleértve az ide és a hazautazást, valamint az útlevelek kiváltását teljes egészében az Rc Győr és a Székelyudvarhelyi Rotari Club fedezte.