IV. Fröccsnapok
2008. július 29. kedd, 15:56

Győr - Virágfüzér került Jedlik Ányos szobrára, ugyanis a Rotary Club Gy?r idén is megrendezte a fröccsnapokat, amivel a bencés tanár emlékét is ápolja, ugyanis neki köszönhet? a szikvíz nagyüzemi gyártásának feltalálása

A habzó víz pedig kell a fröccshöz, amit a rotarysok nemrégiben adomány fejében kínáltak a h?sít?re vágyóknak a Móricz Zsigmond rakparton. S?t, ezúttal régi szódásüvegeket és emblémával ellátott poharakat is kaphattak az érdekl?d?k. A jótékony gy?jt?akció révén már a hétvégén párszor százezer forint jött össze, s még meg is hosszabbították egy nappal. A fröccsb?l származó bevétel hasznát a Kazinczy szépkiejtési verseny támogatására ajánlják fel. Képünk a rakparton, a rotarysok standja el?tt készült, ahol a borhoz adagolt szóda kedvel?i a „spitzert" hidegen fogyaszthatták.