Rotary bl 2020

Remek hangulatban volt rszk azoknak, kik rszesei voltak az idei blunknak.
Hagyomnyosan a Konferencia Hotelben tartottuk els? idei nyilvnos rendezvnynket, aminek bevtelt a kvetkez? programjaink tmogatsra fordtottuk:

Nemzetkzi dikcsere program

Kiemelten tehetsges gyermekek gondozsa,

Specilis segtsgnyjts hajlktalan embertrsainknak,

Erdlyi gyermekek magyarorszgi tboroztatsa.

Az estet Agcs Judit konferlta, a blt Dr. Varga Gbor a klub soros elnke nyitotta meg.

Nmeth Zsfia, a csallkzi Ndasdrl rkezett s tett tanbizonysgot nemzetnek, nyelvnek szeretetr?l nekvel. Meghat volt hallani ?t.

Megcsodltunk egy remek homokanimcis el?adst a Rotary letr?l Papp Norbert tolmcsolsban,

az El Paso tnciskola latin tnc bemutatja utn mink lett a tncparkett, indulhatott a felh?tlen szrakozs.

A finom vacsora elfogyasztsa utn megemlkeztnk a nemrg elhunyt Hurtik Imre bartunkrl, majd bemutatkoztak cseredikjaink, illetve nneplyesen is  klubtagg fogadtuk Takcs Lszlt.

Az est sztrvendge Wolf Kati volt, akinek m?sora utn a jtkonysgi licit s tombola kvetkezett, majd hajnalig tart a tnc s jkedv.

A kpeket Ondrej Jzsef ksztette, azokat az ? szves engedlyvel tettk kzz. Ksznjk.