2009. február 16. hétfő, 16:36

kisalfold.hu
2008.12.16. 16:00

Mindszentpuszta - A gy?ri Rotary Club ifjsgi tagozata, a Rotaract Club htf?n szobakerkprral lepte meg a mindszentpusztai autistaotthon lakit.

A fiatalok a Kisalfldnek a helysznen elmondtk, nem holmi ksza tlett?l vezrelten esett a vlasztsuk a szobakerkprra: el?zetesen beszltek az otthon vezet?jvel, dr. Zakr Andrsnval, ? tolmcsolta a lakk szleinek krst, hogy a megfelel? fizikai kondci megtartst, fejlesztst segt? eszkzre lenne most a legnagyobb szksg.

Ltogatsuk igazi esemnyt jelentett a lakknak, hiszen jelent?sen tlment az egyszer? tads-tvteli procedrn. Az izgalmakat gyesen fokoztk a magukkal vitt mzes stemnyek kzs dsztsvel. Amg Karli Zsfia, Rskai Dra s Hutyn Gergely a lakkkal stemnyeket ksztette, Hutyn Pter titkr s Heim Balzs a folyosn sszeszerelte a mgnesfkes, digitlis kijelz?vel elltott sporteszkzt.

A mindszentpusztai autistaotthon laki boldogan vettk birtokba a kerkprt.

Dr. Zakr Andrsn tavaly prilis ta vezeti az otthont. Elmondta, munkjban sokat kamatoztathatja korbbi, az llamigazgatsban szerzett tapasztalatait, de jabb, szakirny tanulmnyokba is belefogott.

Sokrt? elfoglaltsgt jelzi, hogy a hz kltsgvetsnek mindssze egytdt adja az llami normatva. Minden anyagi s nem anyagi termszet? segtsg, felajnls jl jn teht a kiegyenslyozott m?kdshez.