Rotaract
rotaract logo

Gyakran krdezik t?lnk, mi az a Rotaract. Hogy mi r a vlaszunk? A Rotaract egy barti trsasg.  Egy tlet. Egy szenvedly. A Rotaract tlmutat vallsi vagy politikai nzeteken, a fiatalokra pt. Cljai vilgosak: Tanulni, Segteni, Bulizni.  A Rotaract a Rotary International ifjsgi szervezete, clkit?zsei azonosak, a megoldsok msok. Neve a Rotary in Action tlet eredmnye, mely tkrzi a Rotary clkit?zseit s a fiatalok lendletes tetteit.

A Club 2008 szeptemberben lett jraalaptva, 20 f?s tagltszmmal. Az elmlt kt vben projektjeink egy rsze a helyi (Gy?r, Gy?rjbart) Rotary Clubok rendezvnyeinek segtse, hisz fontosnak tartjuk, hogy a Rotary s a Rotaract Clubok egyttm?kdve, egymst segtve hozzanak ltre csods dolgokat. Mindemellett sajt tleteinkkel segtjk a krnyk rszorulit, pldul a htrnyos helyzet? gyerekeket, jtkonysgi bulik szervezsvel teremtve el? a szksges anyagiakat.

Feladatunknak tekintjk a Gy?rbe rkez? klfldi cseredikok beilleszkedsnek segtst, itt tartzkodsuk sorn prtfogst, s persze igyeksznk sszekapcsolni Magyarorszg nevt az "rk szp emlk" fogalmval. Tovbb a kiutaz dikokat is fel tudjuk kszteni a cseredik let megprbltatsaira.

A Club 2008 szeptemberben lett jraalaptva, 20 f?s ltszmmal. Az nnepsgen szinte az orszg sszes Rotaract Clubja kpviselte magt:

alapitas 01   alapitas 02

Rotary rendezvnyek, amiken rszt vettnk:

* Republic koncertek

republic 01        republic 04

* Jtkonysgi Rotary Focigla Gyirmton

focigala 01   focigala 03   focigala 04

* Gy?ri Frccsnapok a Rotary szervezsben

froccsnap 01   froccsnap 02

* Jtkonysgi Rotary Bl - tombolarusts

bal 01   bal 02   bal 03

* Rsztvtel a Gy?ri Barokk Blon