2008. július 16. szerda, 12:18

Varsági gyerekek gy?rben

Székelyvarsági általános iskolás gyerekek /8f?+2 tanár/  a gy?ri Rotary Club támogatásával egy hetet töltöttek a gy?rújbaráti gyermektáborban. A szállás megszerzésében a Szabadhegyi Közoktatási Központ segített.  A gyerekek jól érezték magukat, sok foglalkozáson vettek részt, rengeteg élménnyel gazdagodtak. Bejárták gy?r nevezetességeit, meglátogatták az állatkertet és az élményf?rd?t. A belép?ket a szolgáltatók ingyenesen bocsájtották a rendelkezésünkre. Elvittük ?ket hajózni, hiszen Gy?r a vizek városa. Jöv?re is meg szeretnénk ismételni, még több kisdiákot hívnánk Gy?rbe. A táborozás teljes költségét, ebbe beleértve az ide és a hazautazást, valamint az útlevelek kiváltását teljes egészében az Rc Gy?r és a Székelyudvarhelyi Rotari Club fedezte.