2008. június 24. kedd, 12:13

Labdarúgás - Hagyományteremt? szándékkal rendezett futballgálát Gyirmóton a Gy?ri Rotary Club. A bevételt a Gy?ri ETO FC, valamint a Gyirmót SE utánpótlás-nevelésének ajánlották fel.

Hámori Sándor, a gála egyik rendez?je elmondta, összesen tizenkét együttes nevezett a tornára. (A nevezési díj civil szervezeteknek, intézményeknek, baráti társaságoknak 10 ezer, vállalati csapatoknak 20 ezer forint volt játékosonként.)

– A célunkat elértük, az utánpótlás támogatása mellett a jótékonyság eszméjét is népszer?sítettük a sportágat kedvel?k körében. Érdekesség, hogy volt olyan vállalat, amely ugyan csapatot nem indított, a nevezési díjat mégis befizette – árulta el Hámori Sándor.

A focigálán az Allianz Hungária csapata végzett az élen, megel?zve a Hurtik G4S, valamint a Gy?ri Városháza együttesét. A gólkirály Hajszán Gyula (Gy?ri Városháza), a legjobb kapus Balaskó László (Allianz Hungária) lett.

web: http://www.kisalfold.hu/sport/jotekonysagi_gala_az_utanpotlasert/2056218/