rzelmekkel, tapasztalatokkal, s j bartsgok megalapozsval ltk t a Rotary stafta programot.

A gy?rjbarti klub kpvisel?i 2020.02.18-n adtk t neknk a staftt. Ez a nap szmunkra ms okbl is emlkezetes volt, mert akkor valstottuk meg mr 17. alkalommal a jtkonysgi ebdosztsunkat. ( Err?l rszletesebben itt olvashatnak.)

A stafta lnyege, hogy annak tadsval a klubok megismerjk egymst, alaktsanak ki kapcsolatokat, bartsgokat, a staftra rt zenettel pedig motivljk a msikat.

A gy?rjbarti klubtl nagyon szp zenetet kaptunk, mi viszont 2020.03.05-n a soproni klub vendgeknt, Dr. Kirly Gza klubtrsunk, bartunk ltal vlasztott Csand Bla vers rszletvel s a hozzf?ztt gondolattal adtuk t azt.

"Kzeledve az alapts 90. s az jraalapts 30. vforduljhoz, az el?ttnk s utnunk jr staftnak ajnljuk figyelmbe az albbi gondolatot:

Tmadj fel jra bennnk, Krisztusunk,

Kinek orszgt szzszor megtagadtk.

s lesz mg nnep, szzezer szebb nnep,

s boldog np, mely nnepelni tud,

Ha veled kzdnk s veled maradunk."

(Csand Bla: Hol vagy Istvn kirly?)

Stafta tadsa Sopronban