2007. június 29. péntek, 11:55

Jótékonysági futballgálát rendeznek Virág Zsolt gyógyulásának megsegítésére szombaton délután a DAC pályán.

Virág Zsolt, a magyar tornasport egyik legtehetségesebb ifjú tornásza. A gy?ri Bercsényi DSE versenyz?je a március 25-én Makón megrendezett torna Diákolimpia Országos dönt?jében súlyos sérüléseket szenvedett. A 17 esztend?s sportember egyik nyakcsigolyája elmozdult, alsó végtagjai lebénultak. Jelenleg az Országos Rehabilitációs Központban ápolják. A gyógyulás esélyéhez sok és költséges kezelésen kell átesnie. Ehhez járulhatnak hozzá jóakaratú adományaikkal mindazok, akik támogatást nyújtanak.

Édesanyja személyes kérése: „Lehet?ség van arra, hogy Zsoltnál költséges orvosi beavatkozást végezzenek, aminek a költsége több millió forint. Ezt saját er?mb?l, segítség nélkül nem tudom kifizetni. A beavatkozás annál nagyobb sikerrel kecsegtet, minél hamarabb sor kerül rá, éppen ezért nagyon sürget az id?, hogy addig összegy?jtsem a pénzt, hiszen nem kevésr?l van szó.”
Ezért fordult az anya a nyilvánossághoz, segítséget kér, hogy fia újra olyan vidám és egészséges legyen, mint régen.

Az 10300002-33251332-00003285 számlaszámon várják az adományokat!

A program a Gy?rújbaráti Rotary Club, Gy?r Megye Jogú Város Önkormányzata és a Petz Aladár Megyei Oktató Kórház támogatásával jött létre.
Virág Zsoltért futballozik szombaton délután a világbajnok orvos válogatott az önkormányzat csapatával szemben