Gy?rben els?knt 1932-ben alakult Rotary Club amely 1938-ig m?kdtt. A most tevkenyked? klub 1991-ben alakult, s 1992. oktber 07. ta teljes jog tagja a Rotary nemzetkzi szervezetnek.

Klubunkrl, legtbbet az egyesleti alapszablyunkban megfogalmazott clok mondanak el:

A bartsg polsa, amely alkalmat ad arra, hogy msokon segtsnk.

Magas erklcsi kvetelmnyek elismerse s kvetse a hivats gyakorlsa s a gazdasgi tevkenysg sorn, brmely hasznos foglalkozs rtknek elismerse s minden rotarysta sajt foglalkozsa mltsgnak felismerse, mivel ezltal alkalma nylik a kzssg szolglatra.

A szolglatkszsg s segtsg eszmje szerinti cselekvs s magatarts minden rotarysta magn, gazdasgi s kzssgi letben.

A nemzetkzi megrts, a j szndk s bke polsa a gazdlkod s hivatsukat vgz? szemlyeknek a szolglatkszsg s segts eszmje rvn egyestett vilgszervezetben.

Ha egy mondatban akarnnk sszefoglalni cljainkat s tnykedsnket, ezt akknt fejezhetnnk ki, hogy szervezetnk nzetlenl a kzj rdekben tevkenykedik.

gy vljk, hogy tbb vtizedes munknk visszaigazolja trekvseinket, a Rotary Club vrosunkban ismert, s a legtevkenyebb civil szervezetek kztt tartjk szmon.

J szvvel ajnljuk ezrt a tisztelt Olvas figyelmbe magunkat s honlapunkat.

Dr. Horvth Jzsef
a Gy?ri Rotary Club alapt elnke