2010. október 10. vasárnap, 17:16

Varsgi gyerekek klhoni nyaralson

2010. jlius 6., kedd 17:23

A Gy?ri Rotary Club Erdlyb?l, Szkelyvarsgrl gyerekeket ltott vendgl a gy?rjbarti ifjsgi tborban.

Az utazs s a tborozs kltsgeit a januri jtkonysgi Rotary bl bevtelb?l fedeztk. Ngyngy ltalnos iskols fels? tagozatos fi s lny rkezett Berkeczi Zita, illetve Faludi Enik? tanrn?kkel. A tbori foglalkozsok utn a rotarysok napkzben elvittk a gyerekeket gy?ri vrosnzsre, a Mc Donalds-ba, Pannonhalmra az aptsghoz, Szlovkiba a nagymegyeri frd?be, valamint az llatkertbe is. Sajnos hamar eltelt a ht utols nap az ETO parkban, az lmny Sziget Extrm parkban, ebd utn dunai hajzson, majd vgezetl a Bisinger stnyon a gyermekek hznak vrjtkn voltak.Rengeteg lmnnyel gazdagodva dlutn busszal indultak Budapestre, majd onnan tszllssal haza, Szkelyudvarhelyre. Ez mr a msodik alkalom, hogy erdlyi gyerekek jttek hozznk nyaralni. Hagyomnyt teremtve jv?re is fogjuk folytatni a hatron tli gyerekek nyaraltatst.

Polgr Sndor