2010. október 08. péntek, 09:04

Adomny a szigeti nyugdjasklubnak

2010.10.07. 17:35

A rgi Sziget nagy mlt gyrainak elt?nsvel prhuzamosan a rgi utck is elt?n?ben vannak.
Hmori Pl szigeti lakos, a Rotary Club Gy?r tagja, helytrtneti rtk? festmnyt valamint 50 db klasszikus s modern irodalmi m?b?l ll kziknyvtrt adomnyozott a klubnak.

Az adomnyoz clja az volt, hogy msokat is sztnzzn kzssgi cl adomnyozsra, segtve egy szigeti helytrtneti anyag sszegy?jtst a nyugdjas klub szrnyai alatt, ahol mr ltezik egy kis rgi konyhai f?z? s tkezsi eszkzb?l ll gy?jtemny.

Fot: Polgr Sndor

A klub tagjai j hangulat id?s emberek, akik mint az egyik tag mondta az tadsi nnepsgen, a klubot msodik otthonuknak tekintik.

Fot: Polgr Sndor

A j kzssg, az rdekes kzs programok hozzjrulnak a teljes rtk? letvitelhez, s ezen keresztl az egszsg meg?rzshez. Ez utbbi pedig mr trsadalmi szint? megtakartst is eredmnyez!

Fot: Polgr Sndor

Tudatban kell lennnk annak, hogy csak az egyni s a kzssgi jlt egyttesen eredmnyezheti trsadalmi jltet, a j trsadalmi kzrzetet.

A Kereszt utcai utcarszlet Orbn Mihly fest? alkotsa 1962-b?l.