Projektek 2010-ben

Jtkonysgi Rotary bl

Ha farsang, akkor a gy?ri bli szezon nem kezd?dhet mskpp, mint a Rotary Club Gy?r Jtkonysgi Farsangi Bljval. A blozk a sznvonalas esemnyre rszben a szrakozs, ugyanakkor rszben a jtkonykods jegyben rkeznek.A bl rdekessge, hogy a megszokott programok mellett rdekes rversekre is sor kerl. gy remnyeink szerint kalapcs alatt vgzik majd a muzelis borok, az FC Liverpool sztrjtkosainak, valamint Szuper Levente jgkorong kapusnak a dediklt mezei csakgy, mint Kis Pter grafikusm?vsz rzkarcai.

Helyszn: Hotel Konferencia, Gy?r

Id?pont: 2010. janur 9., 18.30 rai kezdettel

Melegtel oszts hajlktalanoknak

Hagyomnyainkhoz hven a tli id?szakban meleg telosztst terveznk Gy?r-Szigetben a hajlktalanok meleged?jben. Kis Pter tagtrsunk vezetsvel kszl a mintegy 150 adagnyi kiads babgulys, melyhez kenyeret s tet kapnak az telosztsra rkez?k.

Helyszn: Gy?r-Sziget, Hajlktalanok meleged?je

Rotary Foci Gla

2010. jnius 13n rendezzk meg a Rotry Foci Glt Gyirmton, az ottani m?fves futballplyn. A gla nem titkolt szndka a futballozni s jtkonykodni egyarnt kedvel? egynek mozgstsa. A 12-16 csapat aktv jelenltvel zajl sportesemny bevtelb?l a Rotary Club Gy?r Alaptvny letment? kszlket vsrol a gy?ri rend?rknek.

Gy?ri Frccsnapok

A Gy?ri Frccsnapok kulturslis rendezvny kitallsa, elindtsa s megszervezse a gy?ri Rotary Clubhoz kapcsoldik. Ahogyan a frccskszts sorn a borba spriccelt szdavz egyesl azzal gy fondik ssze klubunk s az egyre nagyobb npszer?sgnek rvend? rendezvnysorozat. A Gy?ri Nyr hagyomny?rz? htvgjn megrendezsre kerl? Gy?ri Frccsnapok elengedhetetlen rsze Jedlik nyos Szchenyi tri szobrnak megkoszorzsa, valamint a jtkony cl frccsmrs, melynek bevtelvel alaptvnyunk a Kazincyz Ferenc Gimnzium patins szpkiejtsi versenyt a Szp Magyar Beszdet tmogatja.

A XIII. Gy?ri Rotary Frccsnapok 2017. szeptember 29 s oktber 1. kztt kerl megrendezsre Gy?rtt a Szchenyi tren.

Jtkonysgi koncert

A Rotary Club Gy?r Alaptvny 2010. november vgn jtkonysgi knny?zenei koncertet szervez. Az elmlt vekben a Republic Egyttes Gy?ri Egyetemi Csarnokban megrendezett koncertje tbbezer ltogatt vonzott, ugyanakkor djmentes belpst biztostottunk 100 nagycsaldnak, fogyatkossggal l?knek s a krusban nekl? mintegy 900 diknak!

A rendezvny clja hatron tli szvbeteg gyermekek m?tsi kltsgeihez val hozzjruls a rotary Gift of Life programja keretben, valamint a rotary cseredik programjnak a tmogatsa.