2009. augusztus 28. péntek, 11:25

Frccsnnep idn is lesz Gy?rben

Rimnyi Zita
2009.08.24. 17:31

A megyeszkhelyen kstoltak meg el?szr, persze, hogy Gy?rben nneplik vente a frccst. Idn mr tdik alkalommal, a helyi rotarysoknak, a Rotary Club Gy?rnek ksznhet?en.

Ezttal a Bcsi kapu tri Termnylds rendezvnyeihez kapcsoldik a frccsnnep, a Kirly utcban a Napoleon-hz el?tt lltjk fel fahzukat a rotarysok a htvgn, augusztus 28. s 30. kztt.

Akkor, amikor a Dunakapu tren a legnemesebb hazai ned?ket knl borosstandok sorakoznak majd, de a sz?l? leve pezsg?vzzel is remek.
A Rotary Club Gy?r pnteken 18.30-kor virgfzrt helyez el Jedlik nyos Szchenyi tri letnagysg szobrn.

? tallta fel ugyanis a szikvz nagyzemi gyrtst. Utna mr standjukon mrik a frccst, majd szombaton s vasrnap 9.30-tl 22 rig. A haszonnal a klub a Kazinczy szpkiejtsi versenyt tmogatja. A h?st? borosszda kortyolgatshoz j hangulatot biztost a Nyli dalrda, a Rozmaring krus s Takcs Zsolt harmoniks.

A frccsnek nincs el?re megszabott ra, a szomjas vev? dnti el, mennyi adomnyt ad egy frccsrt, a rgi szdsvegekrt.