A Rotary Club Gy?r Alaptvnyt a Gy?ri Rotary Club alaptotta azzal a nemes cllal, hogy az ltala kituztt clokat a trvnyes keretek betartsval megvalstsa. Az alaptvny az alapt sztnzsre rszt vesz mind sajt projektek megvalstsban (elsosorban Gy?rtt s a vros vonzskrzetben), ugyanakkor ms alaptvnyokkal s egyb szervezetekkel sszefogva rszt vesz hatrokon tvelo clok megvalstsban is.

Az alaptvny irnyt kuratrium sszettele:

Szalai Gbor a kuratrium elnke, a Rgio Unitrade Kft. gyvezet?je
Heim Gbor a kuratrium titkra, a Prodior Kft. gyvezet?je
Horvth Ferenc a kuratrium tagja, az AlCuFer Kft. gyvezet?je
Szalay Attila a kuratrium tagja, az Audi Hungaria Motor Kft. motor gyregysg
termelsi rendszerek vezet?je
Takcs Lszl a kuratrium tagja, az GPC Biztostsi Alkusz Kft. terleti igazgatja

Az alaptvny ltal tmogatott clok:

szocilisan htrnyos helyzetuek letkrlmnyeinek javtsa
tarts betegsgben szenvedok megsegtse
tehetsges gyermekek kpzsnek segtse
krnyezetvdo projektek kidolgozsnak tmogatsa

Alaptvnyunk elsosorban szervezeteket, csoportokat rszest tmogatsban, kivteles esetekben egyneket.

Az alaptvny elrhetosgei:

Rotary Club Gy?r Alaptvny
9086 Tltstava
Virg u. 2/A
Internet: www.rotarygyor.hu
adszm: 18530502-2-08
szmlaszm: Sopron Bank Zrt., 17600035-00170237-00200004

Tmogatknak.
Amennyiben n egyetrt alaptvnyunk clkituzseivel, krjk lehetosgeihez mrten tmogassa kzhaszn alaptvnyunkat. Krjk tltse ki a Tmogati adatlapot, jutassa el hozznk postai ton vagy e-mailben. Az adatok ismeretben felvesszk nnel a kapcsolatot s felvzoljuk a tmogats lehetsges formit, kereteit.
Az adomny befizetst kvetoen igazolst lltunk ki, melyhez a befizets alkalmval krjk adja meg nevt, cmt s adszmt.
Ksznjk, ha szemlyi jvedelem-adja 1%-nak felajnlsakor alaptvnyunkat jelli meg kedvezmnyezettknt.

Tmogatst ignyloknek.
Amennyiben n gy gondolja, hogy az n ltal kpviselt szervezet, csoport azon a terleten tevkenykedik aktvan, amely a Rotary Club Gy?r Alaptvny ltal tmogatott, krjk tltse ki a Tmogatsrt ignylo adatlapot, kln lapon fejtse ki az ignyelt tmogats felhasznlsnak szksgessgt s postzza alaptvnyunk cmre.